INFORMACE

Nuclear Night 2018 se odehraje v termínu 5.-7.10.2018 jako obvykle ve Střeni (Olomoucký kraj), v chatě na břehu řeky Moravy a v jejím okolí.

KUDY NA MÍSTO

Autem - dojedeš podle mapy (https://mapy.cz/s/2Zb37) až na místo (most přes Moravu) a sjedeš dolů k chatě (vedle je vysoká betonová stavba). Parkuje se u chaty.

Vlakem - dojedeš vlakem do Střeně, projdeš celou vesnicí, přejdeš malý most na konci vesnice a jdeš stále dál,přejdeš druhý malý most, jdeš dál a přejdeš velký most přes Moravu a seběhneš vlevo k chatě.

ZÁKLADNA

Punková střeňská chata má vstupní místnost (kuřárna), chodbu, kuchyň, dva pokoje na spaní a společenskou místnost. V chatě je elektřina, není tu ale tekoucí voda (nějakou dovezeme). Celá chata je bez oken, resp.
v pokojích okna jsou, ale zůstávají napevno zadělané okenicemi. Můžete se tedy těšit na "podzemní" atmosféru.

CO SI MÁM VZÍT

Povinný je aspoň základní postapo kostým. Na hry si vezmi ochranné airsoftové brýle a baterku nebo čelovku, larpovou chladnou zbraň. Pokud máš, dovez si i airsoftovou pistoli (jen manuály). Dále se hodí spacák, náhradní obuv a oblečení, něco k snědku a na pití.

CO BUDU ŽRÁT

Protože se jedná o vcelku komorní akci, rádi bychom alespoň částečně vařili pro všechny či pro ty, co o to budou mít zájem. Ostatní jídlo si každý řeší sám. Součástí stravování bude i nealko (minerálky, nějaká kofola apod.) Pokud budeš mít zájem o takto zařízené jídlo, dej nám vědět - příspěvek je pak vyšší o 150 Kč (náklady na suroviny).

Pátek večeře - domácí guláš s chlebem nebo houskovým knedlíkem

Sobota snídaně - pomazánky, marmelády + pečivo (samoobsluha, bude připraveno)

Sobota oběd - pečené brambory s grilovaným masem

Sobota večeře - společná hostina formou švédských stolů - masité i bezmasé jídlo, obložené talíře

CO BUDU PÍT

Na akci bude točené pivo - nejspíše Svijany 11°. Pivo bude stát nejspíš 25 Kč. Pokud si budeš chtít dát, dovez si prosím vlastní půllitr nebo zavařovačku!

KDE BUDU SPÁT A S*ÁT

Na dvou různých místech. Spaní je zařízeno ve dvou pokojích na vojenských postelích s matrací. Celkem je
k dispozici 18 lůžek v pokojích, 4 další v hlavní místnosti a k tomu plno místa na zemi. Stačí si vzít spacák, měkké místo se vždy najde.

Chceš mít zaručené místo na posteli? Potvrď účast a zaplať předem - prvních 18 má nárok na postel v pokojích!

Záchod je cca 30 metrů za chatou - klasická uzavíratelná latrína se střechou. Uvnitř chaty záchod není.