PROGRAM

Následující program je jen orientační. Nuclear Night je akcí, jejíž hlavní smysl je zábava a odreagování se. Každý se tedy může věnovat tomu, co ho baví.


Oficiální zahájení večer, cca okolo 18 hodin.

Spolu se zahájením akce začne i velká hra o titul "Legenda pustiny". Během celé akce budeš mít nejrůznější příležitosti k získání speciálních zátek - různé soutěže, klání, hledání apod. Kdo bude mít při sobotním sčítání zátek nejvíce, stane se Legendou pustiny se všemi poctami!

Páteční večer (než se pořádně setmí) bude ve znamení prvních soutěží a klání o zátky do hry o titul Legendy pustiny. Účast na soutěžích je samozřejmě dobrovolná, můžete klidně jen sledovat ostatní při jejich snažení.

Páteční noc bude ve znamení nočních zážitkových her s prvky RP, akce, boje o přežití a také hororu. Budeme hrát několik různých her a to tak dlouho, dokud to bude někoho bavit. Pokud se dobře pamatuju, posledně jsme skončili až ve čtyři ráno!


Ráno/ dopoledně každý vstává, jak se mu zamane. V chatě je tma, takže vás žádné svítání neprobudí. A protože každý nejspíš bude vstávat jinak, celé dopoledne platí volná zábava.

Odpoledne budeme pokračovat v kláních a soutěžích, za které získáte zátky do boje o titul "Legenda Pustiny". Tentokrát venku (když nebude pršet).

Další program je volitelný podle nálady a zájmu všech - promítání kultovního PA filmu, procházka v kostýmech k blízké pískovně, týmové hry, airsoft apod.

Večer je na programu společná hostina, během které bude vyhlášen vítěz titulu "Legenda pustiny"!

Po hostině nás čeká pořádná postapokalyptická afterparty! Pořádně to rozjedeme a vypijeme všechno, co teče. Můžeš se těšit na kvalitní hudební výběr a když nebudeme všichni moc mrtví, tak na kalbu až do rána! (Pozn. míra zvrhlosti, dekadence a faktoru "legendární párty" je na všech účastnících, nemůžem tedy garantovat :-P).


V neděli (až se probereme z mrákot) nás čeká společný úklid chaty a poté rozloučení a odjezd.

Nedělního úklidu se budou účastnit všichni, počítej s tím prosím. Není to nic hrozného, když nás bude hodně. Chystáme celou akci, chystáme program, budeme vařit atp. A poslední co chceme je, abychom v neděli zůstali na chatě dva a uklízeli sami až do večera. Ale všichni společně to budem mít za chvilku!